Vážila neuvěřitelných 270 kg. Naprosto vás šokuje, jak vypadá dnes!

0
8


Každá žena je svým způsobem krásná, ale přiznejme si, že 270 kilogramů je přeci jen trochu moc. Podívejte se ale, jak si s tím tato žena dokázala poradit.


Určitě každý z nás zná mnoho příběhů, ve kterých jsou obézní lidé schopní až neuvěřitelně zhubnout. Některé jsou ale opravdu neuvěřitelné. To platí i o Nikky Webster, která pochází z Velké Británie. V pouhých 34 letech totiž vážila neskutečných 270 kilogramů.

Nikki Webster

Vždycky milovala jídlo a zdravý životní styl jí nikdy nic neříkal. Prakticky žádný pohyb a neustálé přejídání se vyústilo v to, že její zdravotní stav byl v tak špatném stavu, že jí hrozila dokonce smrt. Uvědomila si, že s tím musí začít něco dělat. Ale kde začít? Rozhodla se, že podstoupí chirurgický zákrok, při kterém jí lékaři odstraní kus žaludku. 

Aby byla ovšem schopná tento zákrok podstoupit, tak musela podle lékařů shodit 20 kilogramů. Nikki od základů změnila svůj život. Přestala jíst nezdravá jídla a dokonce se začala věnovat pohybu. Po pár měsících se jí opravdu podařilo shodit 20 kilo, a tak mohla tuto operaci podstoupit.

JEJÍ FOTKA DNES JE NA DALŠÍ STRANĚ >

(navigaci na další stranu naleznete níže)

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here