Účinný způsob jak zastavit menstruaci! Teď už víme, co dělat v případě nouze

0
2

Mohu si zastavit menstruaci? Tato otázka je položena téměř každou ženou v reprodukčním věku.

Během dní menstruace se skutečně v mnoha případech necítíme nejlépe a nejraději bychom byli, kdyby se tento proces buď urychlil nebo zkrátil.


Každé narušení menstruačního cyklu by mělo být pod dohledem lékaře, v opačném PŘÍPADĚ by se mohl poškodit rerodukční systém ženy.

Ale existují však osvědčené léky, které mohou urychlit a snížit nepříjemně příznaky menstruace.

  1. kopřiva

Rostlina která se již dlouho používá k zastavení menstruace. Pokud máte obavy, že ji dostanete v ten nejnevhodnější čas, udělejte si odvar z kopřiv.

  1. med

Med dopomáhá menstruaci, aby přišla o něco dříve. Doporučuje se používat jeden týden před začátkem cyklu, díky tomu vám přijde o několik dní dříve.

  1. petržel

Petržel, stejně jako i med, se doporučuje jeho odvar konzumovat týden před začátkem cyklu.

  1. citron

Vyšší dávka vitaminu C může způsobit oddálení menstruace nebo zeslabení příznaků během těchto dní. Metoda však není vhodná pro všechny ženy, protože citronová šťáva je kontraindikována při poruchách gastrointestinálního traktu.

  1. rdesno červivec

Obsahuje glukosidy, které mají pozitivní vliv na srážení krve. Rovněž obsahuje třísloviny a silice s antibakteriálními vlastnostmi. Díky jeho jedinečnému složení se používá v gynekologii a kosmetologii.


Snižuje menstruační bolesti a oddaluje menstruaci. Připravte si ho zalitím 1 PL sušeného rdesna 250 ml vroucí vody. Nechte odstát 10 minut ve vodní lázni, odstraňte z ohně a počkejte dokud vychladne.

Připravený nápoj je ještě třeba zředit převařenou vodou, aby získal původní množství. Užívejte 3x denně po 1 PL. Měli byste začít 3-4 dny před vašimi dny, pak se cyklus zpozdí o stejnou dobu.

Je důležité si uvědomit, že porucha menstruačního cyklu bez lékařského dohledu může poškodit vaše tělo., Proto je vše potřebné konzultovat s vaším gynekologem ještě před tím, než se do něčeho pustíte.

Loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here